Nabízíme

-Tvorbu aplikací na míru dle zadání
-Kompletní návrh a výrobu www stránek
-Optimalizace procesů, analýzy
-Konzultační služby (bezpečnost, aplikace)
-Školení IT pracovníků dle specifikovaných požadavků
-Dodání, servis a správu výpočetní techniky

Používáme například

-Microsoft Visual Studio 6.0
-MS Visual Studio 2003,2005,2008
-Microsoft Office
-Macromedia Flash
-Java, CSS, DHTML
-ORACLE, ACCESS, MS SQL server
-Microsoft Silverlight
-MySql, PHP, ASP, ASP.NET

Reklama

Proč zvolit Swit?

Společnost SWIT je dodavatelem služeb se zaměřením na oblast systémové integrace, konzultačních služeb a dodávek dílčích i kompletních řešení (aplikací) včetně technologií, pro platformu PC se systémy Windows nebo Linux.

p1Profesionalita a odbornost
Úspěšná účast našich odborníků na řadě projektů pro českou a zahraniční klientelu svědčí o jejich vysoké kvalifikaci, která je neustále rozvíjena a je na ni kladen patřičný důraz.

p2Komunikace se zákazníkem
Vývoj softwaru u nás neprobíhá za zavřenými dveřmi, právě naopak. Velmi často pracujeme přímo u klienta, se kterým tak jsme neustále v kontaktu.

p3Špičkové technologie
Při tvorbě software se snažíme najít přijatelný kompromis mezi cenou a výkonem, velmi často za použití nejnovějších technologií a pracovních postupů. To vše příznivě ovlivňuje celý vývoj.

p4Dodržení termínů
Každá etapa a důležité rozhodnutí je konzultováno se zástupcem klienta, který tak má možnost sledovat a ovlivňovat průběh vývoje. Lze se tak vyhnout většině nepříjemností jako jsou skluzy v dokončení apod.

p5Komplexní dodávka a servis
Komplexní servis v našem podání zahrnuje kromě výše uvedených bodů možnosti konzultací, analýzy, vývoje, nasazení řešení a dokumentace, tedy celé spektrum v oblasti vývoje software.

© Marek Kočí, Swit 2008